O nas

Communications Rewired > O nas

Pomysł na napisanie wspólnie książki pojawił się w okolicach drugiej fali pandemii, kiedy same odczułyśmy, że nawet brak dojazdów i rozkwit rozwojowych e-możliwości nie balansuje braku codziennego bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem.

Książkę skończyłyśmy pisać, kiedy pojawiły się pierwsze badania na temat “zoom fatigue”, a wyłączona kamerka na spotkaniach już nikogo nie dziwiła. Słuchając naszych Klientów zaczęłyśmy rozróżniać typy znudzenia i zmęczenia sytuacją (bore-out, burn-out, brown out). 

Nie zrozumcie nas źle! Dostosowałyśmy się do zmian i przetestowaliśmy większość dostępnych “whiteboardów”, jednak o projektowaniu przestrzeni komunikacyjnej chciałyśmy myśleć mniej narzędziowo, a bardziej refleksyjnie.

#remoteWork #digitalWorkplaces #employeeEngagement #socialConstructionOfReality

W środku epidemii i mnóstwa zawirowań prywatnych napisałyśmy książkę, w której doświadczenia i wiedzę z czasu przedpandemicznego przekładamy na pomysły wspierające ten świat bez punktów kontrolnych – ekstremalny komunikacyjny downhill w czystej postaci. Taki “downhill” przy kawie :).

Ula zarządza AUDE (https://aude.pl/pl/) i od 20 lat wspiera komunikację wewnętrzną w dużych organizacjach i kilka miesięcy temu zamieniła swoją salę konferencyjną w centrum medytacyjne My Meditation Space.

Monika pracuje w Katedrze Zarządzania w Społeczeństwie Sieciowym w Akademii Leona Koźmińskiego i prowadzi firmę COMM.on communication boutique.

Pomysłem Moniki na “wyłaniającą się rzeczywistością” (emergent reality) jest działanie na bieżąco w elastycznych ramach przy ciągłym wzmacnianiu ludzi w organizacji. Tak, tak, możecie powiedzieć, że to nic innego jak agile, chociaż to tylko rozpocznie dyskusję z Moniką na temat strategizing. I właśnie taki jest cel tej książki – rozpoczynanie rozmów.

Pomysłem Uli na ten świat jest refleksja, troska i medytacja.

#CommunicationsRewired #Mindfulness #strategizing

Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do przemyślenia Twojego pomysłu na przeprojektowanie rzeczywistości i do eksperymentowania z tym pomysłem w Twojej organizacji.

Działamy na tym, co mamy, co się i tak zmienia pod wpływem pandemii i technologii i szukamy połączenia, żeby zmiany wzmacniały ludzi, a technologie zwiększały nasze poczucie sprawczości.

#HumanEnablementTechnology #EmployeeEmpowerment #CommunityDrivenCommunication

Znowu za dużo słów 🙂

Książkę kupicie TUTAJ

Communications Rewired